Rapid Prototyping


 •  

  Lata doświadczeń
  w prototypowaniu 3D

  10 lat doświadczenia w prototypowaniu i produkcji modeli imitacyjnych.


 •  

  Wysokiej jakości
  skany 3D

  Jesteśmy jedynym w Polsce, certyfikowanym dystrybutorem skanerów HP SLS 3D.


 •  

  Nagradzane
  prototypy 3D

  Liczne nagrody i wyróżnienia branżowe.


 •  

  Profesjonalne
  zaplecze produkcyjne

  Największa w Europie komora do odlewania próżniowego.

 

FUNDUSZE EUROPEJSKIE

 

Solveere sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. "Zakup infrastruktury badawczo-rozwojowej umożliwiającej stworzenie działu B+R służącego działalności innowacyjnej."

Przedmiotem projektu jest zakup niezbędnej infrastruktury badawczej (środki trwałe oraz wartości niematerialne i prawne) w celu utworzenia w firmie działu (laboratorium) realizującego prace B+R w zakresie wykorzystania technologii druku 3D w obszarze medycyny.

Zakupiona infrastruktura B+R służyć będzie realizacji wskazanych w projekcie badań przemysłowych oraz prac rozwojowych nad wykorzystaniem technologii cyfrowej do projektowania i wytwarzania w pełni indywidualnych artykulatorów protetycznych, indywidualizacji łuków twarzowych.

Całkowita wartość projektu: 1 834 545,00 PLN

Całkowite wydatki kwalifikowane: 1 491 500,00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 671 175,00 PLN

 

Solveere sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych mających na celu opracowanie innowacyjnej drukarki 3D działającej jednocześnie w dwóch technologiach przyrostowych opartych o efekt fotopolimeryzacji oraz spieku selektywnego proszków poliamidowych.”

Celem projektu jest opracowanie innowacyjnej technologii produktowej w zakresie nowego typu drukarki 3D wykorzystującej jednocześnie dwie technologie przyrostowe oparte o efekt fotopolimeryzacji oraz spieku selektywnego proszków poliamidowych.

Całkowita wartość projektu: 1 108 974,56  PLN

Całkowite wydatki kwalifikowane: 968 812,97 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 670 805,35 zł PLN

 

 czytaj więcej

 

 

Rozwój i wiedza

W branży Rapid Prototyping działamy nieprzerwanie od 2006 roku.

Wykorzystujemy i promujemy nowoczesne technologie z dziedziny modelowania CAD, Rapid Prototyping i skanowania przestrzennego. Dzięki ciągłym inwestycjom w najnowsze technologie posiadamy jedną z najnowocześniejszych w Polsce prototypowni, obsługiwana jest ona przez wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem. Sprostamy najbardziej wymagającym zadaniom.

 

Technologia: DLP
Materiał: żywice akrylowe

Technologia: DLP
Materiał: żywice akrylowe E-Denstone EnvisionTEC
Dokładność: 1400 x 1050 pixels rozdzielczość / 0.0010” 0.0014” (25 μm x 35 μm) oś Z

Aureus to najlepiej sprzedająca się maszyna, przeznaczona do nisko-wolumenowej produkcji niestandardowej biżuterii. Aureus jest idealnym wyborem dla małych i średnich firm jubilerskich, poszukujących szybkiej i dokładnej możliwości fizycznego wykonywania modeli CAD. Urządzenie gwarantuje ciągłą, 24-godzinną możliwość wykonywania wydruków, bez dodatkowej obsługi. Aureus posiada możliwość pracy na wielu materiałach, od żywic dedykowanych dla bezpośredniego odlewania, aż po twarde żywice akrylowe, posiadające możliwość obróbki cieplnej oraz odporność na formowanie w kauczuku silikonowym. Maszyny są dostarczane i instalowane wraz z dedykowanym oprogramowaniem. Rozdzielczość i wykończenie powierzchni jest stała na całej powierzchni, dzięki wykorzystaniu opatentowanej technologii zwanej voxelizacją.

Materiały eksploatacyjne - żywice akrylowe

R5/R11 – Cold - dla formowania w silikonie o wysokiej rozdzielczości
PIC 100/100G - bezpośrednie odlewanie
WIC 100G - bezpośrednie odlewanie
EC500 - bezpośrednie odlewanie
RCP30/130 HTV – Formowanie
HTM140 HTV - Formowanie
Specyfikacja techniczna
Materiał
żywice akrylowe E-Denstone EnvisionTEC
Dokładność 1400 x 1050 pixels rozdzielczość / 0.0010” 0.0014” (25 μm x 35 μm) oś Z
Wielkość komory roboczej x y z 60 x 45 x 100 mm

Karta produktu

Pobierz kartę produktu